START
 NISSENS
 PRODUKTY
 DYSTRYBUCJA
 KATALOGI
 NOWOŚCI
 KONTAKT
Certyfikat Q1 dla Nissens


1...434445[46]474849...50

Nissens Spare Part Box | Skrzyneczka, która oszczędzi Twój czas

Nawiązując do nowego standardu chłodnic First Fit wprowadziliśmy kolejny produkt, który ułatwi życie każdemu kto montuje chłodnice. Nissens Spare Part Box to skrzyneczka zawierająca 28 rodzajów drobnych części montażowych: korków, spinek, zaślepek oraz wielu innych. Wszystkie zapakowane w wygodne zamykane pudełko możesz mieć teraz zawsze pod ręką!
 
  

Dodano: 2006-09-08
 

Nowy standard chłodnic w ofercie Nissens | First Fit

 

Firma Nissens wprowadziła do swojej oferty nowy standard produktów oznaczonych „First Fit”. Chłodnice produkowane i oznaczane w ten sposób to wciąż te same doskonałe i najwyższej jakości, produkty z 2letnią gwarancją. Największym udogodnieniem systemu „First Fit” są dołączone elementy i części służące do montażu. W zależności od modelu auta oraz sposobu zamocowanie w nim wymiennika ciepła, w pudełku z tak oznaczoną chłodnicą, znajdziemy wszelkiego rodzaju: śruby, bolce, podkładki, korki, spinki oraz uszczelki (o-ring). Oznacza to ogromne ułatwienie podczas prac związanych z wymianą chłodnicy. Teraz w jednym pudełku chłodnicy „First Fit” znajduje się wszystko co umożliwia natychmiastowy montaż. („Otwórz pudełko i zamontuj chłodnicę”) Bez dodatkowych kłopotów i kosztów związanych z poszukiwanie oraz zakupem drobnych elementów montażowych. Grupa produktów w standardzie „First Fit” liczy obecnie prawie 200 referencji i jest stale poszerzana. Oznaczenie modeli chłodnic pokazują katalogi Nissens: specjalna notatka w katalogach  elektronicznych oraz symbole graficzne w katalogach drukowanych. Pełny opis standardu First Fit znajdziesz tutaj.


Dodano: 2006-08-31
 

4forum Autoryzowanych Serwisów Nissens - Dania 2006 | Relacja

W dniach od 12 do 15 sierpnia odbyło się kolejne, coroczne spotkanie Autoryzowanych Serwisów Nissens – największych polskich specjalistów w dziedzinie napraw i obsługi samochodowych systemów termicznych. Sieć tych warsztatów, pod patronatem Nissens istnieje już 5 rok. Tegoroczne spotkanie przyjęło wyjątkowo atrakcyjną formułę. Odbyło się na terenie Danii i wzbogacone zostało zwiedzaniem Kopenhagi oraz wizytą w naszych fabrykach w Horsens. Jak zawsze, nie zabrakło doskonałej zabawy oraz okazji do zdobycia wiedzy i wymiany doświadczeń. Zobacz relację z tego spotkania:
 
 

Dodano: 2006-08-31
 

1...434445[46]474849...50

Wydrukuj

                                                                                                                       
 

InfoSerwis - oprogramowanie sklepu internetowego
hłodnice