START
 NISSENS
 PRODUKTY
 DYSTRYBUCJA
 KATALOGI
 NOWOŚCI
 KONTAKT
Certyfikat Q1 dla Nissens


1...434445[46]474849

Nowy standard chłodnic w ofercie Nissens | First Fit

 

Firma Nissens wprowadziła do swojej oferty nowy standard produktów oznaczonych „First Fit”. Chłodnice produkowane i oznaczane w ten sposób to wciąż te same doskonałe i najwyższej jakości, produkty z 2letnią gwarancją. Największym udogodnieniem systemu „First Fit” są dołączone elementy i części służące do montażu. W zależności od modelu auta oraz sposobu zamocowanie w nim wymiennika ciepła, w pudełku z tak oznaczoną chłodnicą, znajdziemy wszelkiego rodzaju: śruby, bolce, podkładki, korki, spinki oraz uszczelki (o-ring). Oznacza to ogromne ułatwienie podczas prac związanych z wymianą chłodnicy. Teraz w jednym pudełku chłodnicy „First Fit” znajduje się wszystko co umożliwia natychmiastowy montaż. („Otwórz pudełko i zamontuj chłodnicę”) Bez dodatkowych kłopotów i kosztów związanych z poszukiwanie oraz zakupem drobnych elementów montażowych. Grupa produktów w standardzie „First Fit” liczy obecnie prawie 200 referencji i jest stale poszerzana. Oznaczenie modeli chłodnic pokazują katalogi Nissens: specjalna notatka w katalogach  elektronicznych oraz symbole graficzne w katalogach drukowanych. Pełny opis standardu First Fit znajdziesz tutaj.


Dodano: 2006-08-31
 

4forum Autoryzowanych Serwisów Nissens - Dania 2006 | Relacja

W dniach od 12 do 15 sierpnia odbyło się kolejne, coroczne spotkanie Autoryzowanych Serwisów Nissens – największych polskich specjalistów w dziedzinie napraw i obsługi samochodowych systemów termicznych. Sieć tych warsztatów, pod patronatem Nissens istnieje już 5 rok. Tegoroczne spotkanie przyjęło wyjątkowo atrakcyjną formułę. Odbyło się na terenie Danii i wzbogacone zostało zwiedzaniem Kopenhagi oraz wizytą w naszych fabrykach w Horsens. Jak zawsze, nie zabrakło doskonałej zabawy oraz okazji do zdobycia wiedzy i wymiany doświadczeń. Zobacz relację z tego spotkania:
 
 

Dodano: 2006-08-31
 

Nissens na targach we Frankfurcie | Automechanika 2006

Między 12 a 17 września 2006, odbędzie się kolejne, jedno z najważniejszych światowych wydarzeń branży samochodowych części zamiennych. Po raz kolejny zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska. Wytwarzając ponad 10 tysięcy produktów jesteśmy prawdopodobnie jednym z największych na świecie producentów elementów do samochodowych układów termicznych. Zapraszamy - przyjdź, spotkaj się z nami i dowiedz się więcej o naszym kompletnym programie produktów Climate/Engine Cooling, nowej grupie chłodnic w systemie "First Fit" czy nowoczesnych rozwiązaniach i korzyściach jakie proponujemy Ci w dziedzinie współpracy przez e-commerce.
  • Automechanika 2006 | Frankfurt
  • Termin: 12-17.09.2006
  • Hala: 6.1
  • Stoisko: C27
Serdecznie zapraszamy. Aby umówić się na spotkanie podczas targów uprzejmie prosimy o kontakt z naszym biurem handlowym.
 
  

Dodano: 2006-08-30
 

1...434445[46]474849

Wydrukuj

                                                                                                                       
 

InfoSerwis - oprogramowanie sklepu internetowego
hłodnice