START
 NISSENS
   Historia rozwoju
   Nasza misja
   Nissens A/S dziś
   Nissens w Polsce
   Polityka cookies
 PRODUKTY
 DYSTRYBUCJA
 KATALOGI
 NOWOŚCI
 KONTAKT
Certyfikat Q1 dla Nissens

 
arrow_right_r Nissens w Polsce
 
Polska filia Nissens została założona w 1997 roku, mieści się w Poznaniu. Jest jedną z 16 filii Nissens na świecie, pierwszą w rejonie Europy środkowo wschodniej. Dzięki dogodnej lokalizacji, przy przelotowej trasie Berlin-Warszawa, magazynowi opartemu o nowoczesne centrum logistyczne (Schrader Interlog Internationale) oraz zespołowi zatrudnianych specjalistów, jesteśmy poważnym partnerem handlowym, gotowym sprostać wymagającym oczekiwaniom rynku.

Schrd_03

arrow_right_r Koncepcja logistyczna

Dzięki nowoczesnej, dobrze zorganizowanej koncepcji logistycznej, polski, centralny magazyn Nissens stanowi ważne centrum dystrybucyjne firmy w tej części Europy. Jesteśmy największym dostawcą i posiadamy jedną z najszerszych ofert chłodnic w Polsce.

  • dzięki stałym dostawom z duńskich fabryk posiadamy doskonale zaopatrzony magazyn z ponad 10 tysiącami produktów
  • nowoczesny system zarządzania magazynem, regały wysokiego składowania oraz elektroniczny system ewidencji, pozwalają na sprawną organizację sprzedaży i  zaopatrzenie naszych odbiorców
  • realizujemy zamówienia na terenie całego kraju w ciągu 24h, współpracujemy z najlepszymi firmami spedycyjnymi zapewniając bezpieczny i pewny transport naszych produktów (DHL i GLS)
  • zapewniamy dostęp do pełnej oferty, nawet do najbardziej nietypowych części, na drodze szybkich 7 dniowych zamówień, bezpośrednio z fabryk Nissensa
mag_003 mag_001 mag_002

arrow_right_r Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zapewniamy komunikację i współpracę na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy to doskonale przygotowany personel. Jesteśmy komunikatywni i wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów. Dysponujemy najnowocześniejszymi narzędziami handlowymi czyniąc współpracę jeszcze łatwiejszą i bardziej skuteczną.
 
Cooler_in_wrhse_01 Schrd_03

Wydrukuj

                                                                                                                       
 

InfoSerwis - oprogramowanie sklepu internetowego
hłodnice