START
 NISSENS
   Historia rozwoju
   Nasza misja
   Nissens A/S dziś
   Nissens w Polsce
   Polityka cookies
 PRODUKTY
 DYSTRYBUCJA
 KATALOGI
 NOWOŚCI
 KONTAKT
Certyfikat Q1 dla Nissens

 
arrow_right_r Nissens A/S dziś
 
Nissens A/S to nowoczesny i sprawnie zarządzany koncern. Wieloletnie doświadczenie, obecność na wielu europejskich i światowych rynkach oraz najnowocześniejsze technologie dają nam miejsce w czołówce producentów.
 
f1 f2

arrow_right_r Motoryzacja i przemysł

Profil produkcji Nissens podzielony jest na dwa sektory – Automotive Division oraz Industrial Division.

Industrial Division zajmuje się projektowaniem i produkcją kompletnych rozwiązań chłodzenia dla odbiorców OEM na całym świecie. W skład jego oferty wchodzą kompleksowe rozwiązania chłodzenia cieczy, oleju i powietrza oraz innych mediów, wykorzystywane na potrzeby wojska i przemysłu.

Automotive Division oferuje ponad 10.000 różnych części do samochodowych układów termicznych, nieustannie wdrażając produkcję nowych modeli chłodnic. Wszystkie produkty zgodne są w 100% ze standardem oryginalnych części O.E. Sprzedawane są na rynek części OEM/OES oraz na rynek części zamiennych (aftermarket) poprzez 18 filii na całym świecie, w tym i w Polsce, oraz przez sieć największych dystrybutorów części zamiennych.

arrow_right_r Najwyższa jakość i międzynarodowe standardy

Wszystkie oferowane chłodnice konstruowane i wytwarzane są zgodnie z rygorystycznymi standardami jakości weryfikowanymi przez system rozbudowanej wewnętrznej kontroli oraz zewnętrze procedury zarządzające – system produkcji z certyfikacją ISO 9001 oraz QS9000.
 
Nissens_DK 

Wydrukuj

                                                                                                                       
 

InfoSerwis - oprogramowanie sklepu internetowego
hłodnice