Jakość

Zdecydowane nastawianie na jakość i osiągi w całym łańcuchu wartości


Firma Nissens słynąca z udokumentowanej jakości jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań z zakresu chłodzenia i preferowanym dostawcą układów chłodzenia dla sektora energii odnawialnej i zróżnicowanych zastosowań przemysłowych.

Zgodność z modelem zaawansowanego planowania jakości wyrobów (APQP) i modelem etapowym procesu, świadczy o naszym ukierunkowaniu na integrację jakości w naszych procesach od początku do końca etapów projektowania, łańcucha dostaw, operacji i wszystkich pozostałych obszarów funkcjonalnych w firmie Nissens.

Wraz z ukierunkowaniem na oferowanie jakościowych rozwiązań dla naszych klientów, nadajemy równie wysoki priorytet gwarantowaniu optymalnej współpracy z naszymi dostawcami oraz ich rozwojowi. Nasz międzynarodowy zespół inżynierów ds. jakości dostawców podróżuje w celu oceny, weryfikacji i dokumentacji jakości i osiągów w naszej sieci dostawców. Jest to integralna część operacji zarządzania dostawcami i strategia zapewniania ogólnej jakości.


 

Nissens wnosi prawdziwą wartość dodaną do naszych projektów i przyczynia się do doskonałości produktów, jednocześnie zapewniając, że nasze życzenia i dane wejściowe są brane pod uwagę w płynnym i skutecznym procesie współpracy. Nissens to nasz ulubiony dostawca, jeśli chodzi o innowacyjne rozwiązania w zakresie chłodzenia.

Ass. Director, Bard Service GmbH