Dmuchawa Kabinowa

Zapewnia prawidłową ilość powietrza wymaganą dla działania układu klimatyzacji oraz jego przepływ i dystrybucję

Dmuchawa kabinowa zapewnia odpowiednią ilość powietrza oraz jego przepływ poprzez wymienniki ciepła w kabinie tj. parownik i nagrzewnicę. Przepływające przez nie powietrze może się schładzać lub nagrzewać, a dzięki dmuchawie jest rozprowadzane w kabinie pojazdu.

Zwykle dmuchawa znajduje się w module HVAC, umiejscowionym pomiędzy kabiną a komorą silnika.

Dmuchawa kabinowa jest urządzeniem wrażliwym zarówno na uszkodzenia mechaniczne, ze względu na elementy z tworzyw sztucznych, jak i na awarie układu elektrycznego pojazdu.

Rozwiązanie Nissens

 • Niezawodność i wydajność

  Produkty wszechstronnie testowane w celu zapewnienia wysokiej wydajności i trwałości, charakteryzują się wysoką wydajnością działania oraz bardzo niską emisją szumów.

 • Genuine Nissens Quality

  Projektowane i produkowane na rynek posprzedażowy, drobiazgowo testowane. Zgodność z normami ISO 7637, ISO 16750 oraz z dyrektywą kompatybilności elektromagnetycznej (EMC).

 • Szeroka oferta​

  Asortyment zawierający ponad 220 referencji obejmujących ponad 825 numerów OE, nieustannie poszerzamy o kolejne dmuchawy do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.

 • Łatwy i szybki montaż

  Gotowe do montażu i instalacji zgodnie z zasadą Plug & Play.

  Katalog online Nissens zawierający szczegółowe dane techniczne, kolorowe zdjęcia wysokiej jakości, zdjęcie 360˚, zdjęcia zbliżeniowe wtyczki przyłączeniowej.

  Dla najpopularniejszych referencji dostępne są filmy montażowe.

Zalety produktów Nissens

 • Zwiększona odporność na uszkodzenia mechaniczne i zużycie

  Tworzywa sztuczne wyłącznie wysokiej jakości, bez mieszanek tworzyw sztucznych po recyklingu.

 • Wysoka precyzja sterowania prędkością

  Jednostka sterująca oraz oporniki elektryczne stanowiące elementy oryginalnego wyposażenia w celu zapewnienia wysokiej wydajności.

 • Płynne działanie silnika elektrycznego

  Wysokiej jakości uzwojenia silnika elektrycznego zapewniające jego niezawodną pracę i skuteczną ochronę przed niszczącymi prądami szczytowymi i przepięciami.

 • Bezproblemowe działanie

  Specjalna mieszanka materiałów zastosowana w szczotkach węglowych, opracowana przez firmę Nissens, zapewnia doskonałą niezawodność i najwyższą ochronę przeciwprzepięciową.

Informacje techniczne

Zapchany lub zużyty filtr kabinowy może przyczynić się do uszkodzenia dmuchawy kabinowej.

Najczęstszymi przyczynami awarii dmuchawy kabinowej są awarie układu elektrycznego pojazdu, zmniejszony przepływ powietrza oraz nieprawidłowy montaż.

Dmuchawy kabinowe w pojazdach użytkowych (taksówki, samochody dostawcze, autobusy, ciężarówki itp.) są często narażone na przyspieszone zużycie ze względu na przebieg auta oraz czas pracy.

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź nasz Wirtualny Salon

 

Produkty powiązane

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze przeglądanie niniejszej strony wiąże się z ich akceptacją. Dowiedz się więcej na temat cookies.