Przewody olejowe do turbosprężarek Nissens

Wydajne smarowanie turbosprężarki

W silnikach z turbodoładowaniem przewód doprowadzający olej jest połączony z układem smarowania silnika.

Jego główną funkcją jest zapewnienie odpowiedniego smarowania dla turbosprężarki a konkretnie jej wału.

Przewód olejowy dostarcza olej silnikowy z bloku silnika bezpośrednio do układu łożysk turbosprężarki, zapewniając w ten sposób smarowanie i chłodzenie wału turbosprężarki.

Rozwiązanie Nissens

 • Łatwa instalacja

  Doskonałe wykonanie i dopasowanie produktu, umożliwiające szybki i bezproblemowy montaż produktu (First-Fit). 

 • Konkurencyjna oferta

  Początkowa oferta ponad 150 pozycji (jesień 2020), obejmująca 99% modeli pojazdów, w których dostępna jest turbosprężarka Nissens.

 •  

  Genuine Nissens Quality

  Projektowane i produkowane na rynek posprzedażowy, drobiazgowo testowane.

 • Niezawodność i wydajność

  Zastosowane materiały oraz przeprowadzone testy zapewniają niezawodną pracę.

Zalety produktów Nissens

 • Produkt o długiej żywotności

  Nasze kompleksowe podejście do rozwoju produktu, obejmujące fazę projektowania, zastosowane odpowiednie materiały (stal galwanizowana) oraz przeprowadzone testy - zapewnia długą żywotność produktów Nissens.

 • Właściwe smarowanie turbosprężarki

  Przewody olejowe Nissens są dokładnie przygotowane, aby zapewnić odpowiednie smarowanie i chłodzenie wału turbosprężarki – kluczowe warunki niezbędne do niezawodnej pracy turbosprężarek.

Informacje techniczne

Smarowanie jest jednym z najważniejszych aspektów działania turbosprężarki. Eliminuje tarcia i schładza jej kluczowe elementy. Jest niezbędny do prawidłowego działania i długiej żywotności turbosprężarki

Ograniczony przepływ oleju do lub z turbosprężarki jest odpowiedzialny za jej przyspieszone zużycie. Większość przedwczesnych awarii turbosprężarek wiąże się z niewłaściwym smarowaniem, a to z kolei może mieć swoje podłoże w postaci nieprawidłowego działania przewodu doprowadzającego olej.

Przewody doprowadzające olej należy zawsze wymieniać wraz z wymianą nowej turbosprężarki. Koszt ich wymiany jest stosunkowo niski w porównaniu z kosztownymi awariami turbosprężarki lub silnika, które mogą zostać wywołane w przypadku ich nieprawidłowego działania.

Aby dowiedzieć się więcej i przejrzeć wszystkie powiązane informacje techniczne o produktach, w tym wysokiej jakości zdjęcia, odwiedź nasz Wirtualny Salon

 

Produkty powiązane

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze przeglądanie niniejszej strony wiąże się z ich akceptacją. Dowiedz się więcej na temat cookies.