Dołącz do Nissens – kolejny krok w twojej karierze

Chcemy, aby wiodące na świecie firmy poczuły prawdziwą różnicę: doskonała ścieżka rozwoju


Rekrutacja

Nissens to rozwijająca się organizacja, a proces rekrutacji to nasza walka o talenty z potencjałem i specjalistów z potwierdzonym doświadczeniem. Jesteśmy atrakcyjną firmą, w której panuje nieformalna atmosfera dająca każdemu pracownikowi możliwość wniesienia własnego wkładu i wpłynięcia na naszą codzienną działalność oraz przyszły rozwój.

W poszukiwanie i przyciąganie przyszłych pracowników Nissens wkładamy nie tylko serce, lecz także umysł. Przeprowadzamy profesjonalny proces rekrutacji przewidujący dwie rozmowy kwalifikacyjne, testy personalne i dbałość o dialog oraz komunikację, w którym poszanowanie kandydatów stanowi punkt początkowy zorientowanego na ludzi podejścia do tego procesu.

Zachęcamy do kontaktu z nami pod adresem hr@nissens.com – również jeśli chcesz podzielić się z nami swoim CV. Zapewniamy pełną poufność i ochronę danych osobowych. 

Dzięki kompletnemu, globalnemu łańcuchowi wartości możemy zaoferować ambitne stanowiska w wielu różnych obszarach funkcjonalnych:


 • Rozwój produktu, inżynieria oraz badania i rozwój
 • Zarządzanie produktem
 • Testy i walidacje
 • Analizy rynku i biznesu
 • Sprzedaż i obsługa klienta
 • Zakupy i SQE
 • Planowanie i logistyka
 • Jakość
 • Produkcja
 • Marketing i komunikacja
 • Finanse
 • Zasoby ludzkie i administracja

 

Ochrona danych osobowych w procesie rekrutacji Nissens

Duże znaczenie ma dla nas ochrona danych osobowych kandydatów do pracy w Nissens.

W trakcie procesu rekrutacji dane osobowe są archiwizowane i traktowane w obrębie naszej organizacji z należytym szacunkiem. 

Pragniemy, aby kandydaci wiedzieli, że podczas procesów rekrutacji możemy postanowić zapoznać się z ich profilem publicznym w takich mediach społecznościowych jak LinkedIn czy Facebook. Jeśli kandydat nie wyraża na to zgody, może wycofać swoją aplikację w ciągu trzech dni od otrzymania od nas potwierdzenia przyjęcia wniosku. Wniosek o wycofanie aplikacji należy przesłać na adres hr@nissens.com.

Po ukończeniu procesu rekrutacji dane osobowe zostaną usunięte, chyba że kandydat przekaże nam pisemną deklarację zgody, w której udzieli Nissens pozwolenia na zarchiwizowanie swojego CV na określony czas. Wyłącznie po ponowieniu zgody będziemy mogli w dalszym ciągu przechowywać dane osobowe kandydata.

Wdrażanie pracownika

Działalność Nissens opiera się na silnej kulturze organizacyjnej oraz korzystnej dla wszystkich współpracy pomiędzy poszczególnymi działami i krajami.

Jako rozwijająca się firma globalna posiadająca organizacje i pracowników na trzech kontynentach z pokorą przyjmujemy do naszego grona nowe koleżanki i kolegów.

Odpowiadamy za adaptację i motywację każdego nowego pracownika.

Kluczową rolę w zapewnianiu właściwego procesu wdrażania nowo przyjętej osoby odgrywają nasi obecni pracownicy. Dzięki ich wiedzy, doświadczeniu, motywacji i pasji do prowadzenia działalności w taki sposób, by klienci dostrzegli prawdziwą różnicę, stanowią oni cenne i wartościowe źródło wiedzy dla każdego nowego pracownika Nissens.

Aby nowi członkowie naszego zespołu szybko poczuli się mile widziani i stali się integralną częścią naszej organizacji, inwestujemy w odpowiedni proces wdrażania nowo zatrudnionych:


 • Zapewniając im pakiet powitalny – możliwość zapoznania się z Nissens

 • Sprzyjając budowaniu relacji poprzez nasz program „Bond with a Buddy”
 • Pozyskując informacje i tworząc sieci poprzez nasz program wprowadzania do firmy
 • Nadając kształt platformie stanowisk poprzez sesje wprowadzania na dane stanowisko we własnym dziale i powiązanych obszarach funkcjonalnych
 • Przełamując bariery – poprzez wspólny lunch z dyrektorem generalnym i innymi nowo przyjętymi
 • Zapewniając integrację i satysfakcję poprzez przeprowadzanie kontroli wdrażania pracownika

 

POZNAJ NASZYCH PRACOWNIKÓW:

"Pracuję w dziale produkcji firmy Nissens od 1995 i stale korzystam z wielu sposobności, m.in. szkoleń i edukacji. Pracując na różnych stanowiskach, mogłam rozwinąć zarówno kondycję fizyczną, jak i umysłową. Jestem naprawdę dumna, że moi koledzy z pacy doceniają mój wysiłek i ciężką pracę. Moje stanowisko w dziale produkcji układów i modułów niesie ze sobą wiele wyzwań. Mam zaszczyt prowadzić stałą integrację zarówno nowych produktów, jak i nowych kolegów. Są mi powierzane odpowiedzialne i zróżnicowane obowiązki."

Grethe, Incoming Goods & Warehouse Operator, Systems & Modules Production, Dania

"Jako menedżer ds. produktu współpracuję z wieloma innymi działami (np. działem sprzedaży, łańcucha dostaw i jakości), w ramach realizacji moich zadań dotyczących wdrożeń produktów, zarządzania cyklem życia produktu, analizą sprzedaży, prognozowaniem itd. często postrzegam moją pracę jako swoiste boisko do gry z przestrzenią na nowe pomysły i inicjatywy. Firma Nissens rozwija się, inwestuje w rozwój swoich pracowników i oferuje luźną atmosferę z dbałością o dobre relacje, przejrzystą strukturę z możliwością bezpośredniej komunikacji z przełożonymi oraz wiele wydarzeń społecznościowych z kolegami z pracy."

Steffen, Product Manager, Nissens Automotive Denmark

"Od ponad 10 lat pracuję jako spawacz aluminium, kierownik zespołu i szkoleniowiec dla nowych kolegów ze Słowacji i Chin. Ja i mój kolega Milan, który został przyjęty do pracy tego samego dnia co ja, wielokrotnie odwiedzaliśmy Chiny. Lubimy naszą pracę, ponieważ stale napotykamy nowe wyzwania dotyczące chłodnic i nowe wymogi dotyczące dokumentacji. Pomimo naszego stażu pracy, nadal się uczymy. Polecaliśmy firmę Nissens wielu kandydatom i nadal będziemy to robić."

Richard, Alu Welder, Nissens Slovakia

"Atmosfera w firmie Nissens jest wyjątkowa. Mamy silnie rozwiniętą społeczność pracowników. Mam fantastycznych kolegów w oddziałach na całym świecie. Jako konsultant ds. technologii informacyjnych firmy opracowuję wiele zróżnicowanych zadań z sektora IT i ERP, które są zawsze bardzo interesujące, niezależnie od ich rozmiaru, zakresu i złożoności. Nasi klienci wewnętrzni i zewnętrzni wymagają wiele dostosowań i adaptacji w zakresie IT. Dostarczamy przełomowe rozwiązania zwracając baczną uwagę na ich potrzeby i oczekiwania. Bliska współpraca z klientem silnie mnie motywuje."

Lars, IT Business Consultant, Nissens Denmark

"Moją rolą jest tworzenie zespołu inżynierów dla firmy Nissens w Chinach oaz zapewnienie realizacji usług projektowania produktów i wsparcia w zarządzaniu projektami zgodnie z wymogami klientów lokalnych i globalnych. Firma Nissens przez lata funkcjonowania zdobyła ogromną wiedzę praktyczną i bardzo dobrą reputację w branży. To był istotny czynnik w wyborze firmy Nissens jako mojego pracodawcy. Jako inżynier, cieszę się z możliwości pracy w firmie ukierunkowanej na innowacyjność produktów dla klientów i dobre środowisko robocze dla pracowników."

Nicolas, Product Development Manager, Nissens Cooling System China

"Bardzo mnie energetyzuje możliwość pracy w dużej firmie, z jednoczesnym poczuciem prowadzenia własnej działalności i swobody działania na rynku lokalnym. Nasi klienci doceniają nasze ukierunkowanie na lokalne rynki zamówień. Przejrzysta hierarchia, luźna atmosfera i łatwa komunikacja z kolegami umożliwia nam szybkie reagowanie na zapotrzebowanie rynku. Dzięki temu łatwiej wypełniam swoją codzienną rolę budowania marki Nissens, a firma jest liderem rynku."

Corné, Area Sales Manager Benelux, Nissens Automotive

"Firma Nissens to świetne miejsce pracy dzięki dynamicznej organizacji, szybkiej komunikacji i solidnej realizacji. W dziale obsługi klienta każdy dzień jest inny, ponieważ wymagania naszych klientów bardzo się różnią. Moja praca bardzo mnie nakręca, np. gdy klient ma awarię samochodu w Niemczech i potrzebuje chłodnicy, a firma Nissens może mu ją szybko dostarczyć. Klient jest zadowolony i my jesteśmy zadowoleni. Szybka komunikacja naprawdę mnie motywuje."

Barbara, Customer Service Manager, Nissens Automotive Denmark

"Wspaniałym aspektem pracy jest możliwość maksymalnego wykorzystywania swoich umiejętności technicznych, w połączeniu z dobrą komunikacją i planowaniem. Dzięki temu można obserwować prawdziwy postęp w realizacji projektów opracowywanych dla klientów. Najwspanialsze chwile mają miejsce w przełomowych etapach, np. po stworzeniu prototypu lub zamówieniu produkcji seryjnej. Naprawdę doceniam zróżnicowanie, które niesie praca w firmie Nissens. Codzienne obowiązki są niezwykle pasjonujące dzięki bliskiej współpracy, szczególnie na poziomie międzynarodowym."

Martin, Technical Project Manager, Nissens Cooling Solutions Denmark

"W mojej pracy w firmie Nissens skupiam się głównie na rekrutowaniu osób na stanowiska kierownicze, ale wspomagam również kierowników działu w zakresie zasobów ludzkich. Naprawdę lubię współpracę z kolegami z innych działów. Firma Nissens jest organizacją międzynarodową z wieloma obszarami funkcjonalnymi, oferującą pracownikom mnóstwo sposobności. Jeżeli masz jakiś dobry pomysł na ulepszenie, to z pewnością zostanie on rozpatrzony. Firma Nissens dba o swoich pracowników, dlatego jest właściwym miejscem dla mnie."

Silvia, HR Specialist, Nissens Slovakia

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze przeglądanie niniejszej strony wiąże się z ich akceptacją. You can read more about cookies here.